TJEDAN MJESEC TVOJ EVENT
SVE
Edukacija
Muzika
Predstava
Film
Izložba
Sport
Ostalo
   DANAS   
11:00
Božićna Bajka
@Ispred crkve Sv. Vlaha
11:00
Christmas Fairytale
@Rixos Dubrovnik
14:00
Nastup Plesnog studija 3V
@Uvala Lapad
14:00
Kreativni program udruge Aster
@Uvala Lapad
14:00
NIKA BJELOVUČIĆ I ELZA FILIPOVIĆ glazbeni nastup
@Uvala Lapad
15:00
PADDINGTON 2
@Kino Sloboda
17:00
RATOVI ZVIJEZDA : POSLJEDNJI JEDI
@Kino Sloboda
18:30
RATOVI ZVIJEZDA : POSLJEDNJI JEDI
@Dvorana Visia
19:00
KLAPA KOLAFJAKA
@BRSALJE, GUNDULIĆEVA POLJANA I PRIJEKO
19:30
Paljenje treće Adventske svijeće - SVIJEĆE RADOSTI
@Ispred dubrovačke katedrale
21:00
WONDER WHEEL
@Dvorana Visia
23:00
M'tlaren b-day party
@Lazareti
  NEDJELJA 
10:00
ŽENSKA KLAPA LINĐO
@BRSALJE, GUNDULIĆEVA POLJANA I PRIJEKO
11:00
ZIMSKA BAJKA za djecu s mrazicama, vilenjacima i raznim likovima iz priča
@Pile
15:00
PADDINGTON 2
@Kino Sloboda
18:00
RATOVI ZVIJEZDA : POSLJEDNJI JEDI
@Dvorana Visia
20:00
TRIO TALIRI
@BRSALJE, GUNDULIĆEVA POLJANA I PRIJEKO
20:30
RATOVI ZVIJEZDA : POSLJEDNJI JEDI
@Kino Sloboda
20:30
WONDER WHEEL
@Dvorana Visia
PONEDJELJAK
16:00
PADDINGTON 2
@Kino Sloboda
16:00
Godišnja dodjela volonterskih nagrada
@Dubrovačke knjižnice
18:00
RATOVI ZVIJEZDA : POSLJEDNJI JEDI
@Kino Sloboda
20:00
WONDER WHEEL
@Dvorana Visia
21:00
RATOVI ZVIJEZDA : POSLJEDNJI JEDI
@Kino Sloboda
  UTORAK   
10:00
Radionica: Molba za posao
@CISOK Dubrovnik- Od svetog Mihajla 1
16:00
PADDINGTON 2
@Kino Sloboda
17:30
Convivo čarolija
@Sun Gardens Dubrovnik
18:00
RATOVI ZVIJEZDA : POSLJEDNJI JEDI
@Kino Sloboda
18:00
SRETAN KRAJ
@Dvorana Visia
19:00
Convivo čarolija
@Sun Gardens Dubrovnik
20:00
Putopisno predavanje: "Sveta Zemlja"
@Narodna knjižnica Grad
20:00
WONDER WHEEL
@Dvorana Visia
21:00
RATOVI ZVIJEZDA : POSLJEDNJI JEDI
@Kino Sloboda
  SRIJEDA  
18:00
Alisa u zemlji čudesa - plesna predstava
@Kino Sloboda
18:00
SRETAN KRAJ
@Dvorana Visia
18:00
Plesna predstava - Alisa u zemlji čudesa
@Kino Sloboda
20:00
WONDER WHEEL
@Dvorana Visia
21:00
RATOVI ZVIJEZDA : POSLJEDNJI JEDI
@Kino Sloboda
22:00
10 godina UNIDU radija: koncert ROLO
@Klub mladih Orlando
  ČETVRTAK 
18:00
Mak Grgić / gitarski koncert
@Dubrovačke knjižnice
20:00
Words and Notes
@Narodna knjižnica Grad
21:00
DZF koncert: Pavel
@Stradun
  PETAK   
20:00
DZF: DUBROVAČKI BOŽIĆNI KONCERT
@Hotel Valamar Lacroma
20:00
DUBROVNIK ACOUSTIC SESSION pop/rock covers
@BRSALJE, GUNDULIĆEVA POLJANA I PRIJEKO
20:00
Pjerin / M. Držić
@Kazalište Marina Držića
23:00
MashUp Masters Memories @Culture Club Revelin
@Culture Club Revelin